2. ŽNL SPLITSKO-DALMATINSKA 2017/2018 - 15 KOLO: NK KRILNIK-HNK VRLIKA 2:1

on 03 Travanj 2018

02.04.2018.

NK KRILNIK-HNK VRLIKA 2:1

Po jako lošem terenu i jako lošem suđenju poraz naših seniora. Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0:0, treba istaknuti gredu Mijača iz prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu sudac najprije isključuje Radića zbog prigovora, da bi nedugo zatim sudio nepostojeći jedanaesterac za domaćina. Sudac je pokazao da je naš igrač igrao rukom u kaznenom prostoru, a zapravo je igrač domaćina igrao rukom. Sudac je pokazivao odmah da se igralo rukom, no nakon našeg pritiska i čuđenja domaćina što je pokazao, on se odlučuje suditi prekršaj našeg vratara nad napadačem domaćina. To je sve utjecalo na naše igrače, te na kraju smo poraženi rezultatom 2:1. Treba napomenuti da smo i s igračem manje bili bolji protivnik u drugom poluvremrenu. Strijelac za nas je bio danas najbolji na terenu Marko Boduljak. Pred sami kraj A. Vicić dobiva crveni karton!