2.ŽNL SPLITSKO-DALMATINSKA 2016-2017 - 21. KOLO: HNK VRLIKA-NK TEKSTILAC SINJ 5:3

on 18 Travanj 2017

15.04.2017.

HNK VRLIKA-NK TEKSTILAC SINJ 5:3

Seniori su u uzbudljivoj utakmici protiv NK Tekstilca slavili rezultatom 5:3. U prvom poluvremenu dominirala je naša momčad no nijedna ekipa nije imala puno prilika.
U 27. minuti nakon ubačaja Mile Zidara iz slobodnog udarca lopta se odbija do Marija Romića koji zabija za 1:0.

U 34. minuti gosti dolaze do izjednačenja te je prvo poluvrijeme završilo s rezultatom 1:1. U drugo poluvrijeme bolje ulaze gosti koji golovima u 50. i 63. minuti dolaze do vodstva od 1:3.  Naši igrači se nisu predali te ubrzo dolaze do smanjenja vodstva. U 65. minuti nakon ubačaja iz kornera Mile Zidara ,Slaviša Mijač glavom sjajno pogađa za 2:3.

Naši momci su nastavili s pritiskom , a u 75. minuti Božo Vicić se lijepo snalazi u šesnaestercu i postiže pogodak za 3:3. U 78. minuti gostujući igrač igra rukom u šesnaestercu , a Antonio Vicić je siguran iz kaznenog udarca.

Za konačnih 5:3 u 88.minuti Ivo Varnica postiže gol glavom na asistenciju Slaviše Mijača.