1.ŽNL Šibensko-kninska 2015/2016 - 11 KOLO: NK MLADOST-HNK VRLIKA 3:1

on 21 Ožujak 2016

19.03.2016.

NK MLADOST-HNK VRLIKA 3:1

U derbiju 11. kola poraz našin seniora u Tribunju. Loše smo ušli u utakmicu te su domaćini poveli već u 15 minuti, nakon greške naše obrane.

Nedugo nakon toga Turudić udarcem sa 25 metara pogađa vratnicu. Drugi pododak domaćina također ide na dušu našim igračima, naš vratar je loše procijenio let lopte te servirao loptu na nogu domaćem igraču koji s lakoćom pogađa za 2:0. S tim se rezultatom otišlo i na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu smo bili puno bolji protivnik, stvorili 5-6 odličnih prilika za pogodak, no Turudić, Vicić, Radan i Radić nisu bili precizni. Kad ne postigneš pogodak onda ti se vrati, pa su domaćini nakon jedne kontre povećali vodstvo na 3:0. Pred kraj susreta smo došli do pogodka, B. Vicić je pogodio za 3:1.